Okul Seçimi

  • Geleceklerinde önemli bir rol oynaması,
  • Kariyer gelişimine yardımcı olabileceği gibi engel de olabilecek olması,
  • Bu okullarda hayat boyu sürecek arkadaşlıklar kurabilmelerine fırsat sunması, nedeniyle pek çok öğrenci, okul seçim sürecini oldukça stresli bulmaktadır.
İşte bu noktada ONAN Danışmanlık olarak en uygun okulu bulmanız konusunda sizlerin en büyük destekçisi oluyoruz.

Kanada’daki bütün üniversitelere ulaşmak için tıklayın.

Program Seçimi

Yurt dışı eğitim kurumlarındaki programlarda, akademik kariyerinize yön verebileceğiniz çok fazla seçenek vardır. Her programın farklı kabul koşulları olduğundan, gereksinimleri karşıladığınızdan emin olmanız önemlidir.

Kanada’ya Gidiş Öncesi Hizmetler

Kanada’ya gitmeden önce gerekli evrakların hazırlanması, seyahat belgelerinizin düzenlenmesi, konaklama için yer bulunması gibi hizmetlerde sizlere yardımcı oluyoruz.

Vize Rehberliği

ONAN Danışmanlık olarak, eğitim vizenizi alma şansınızı en yüksek seviyede tutmanız için sizlere rehberlik sağlıyoruz. Başvuru formlarının doldurulması, mali tabloların hazırlanması gibi tüm vize sürecinde sizlerin yanında oluyoruz.

Havaalanından Karşılanma

ONAN Danışmanlık olarak; Kanada’da bulunan çözüm ortaklarımız kanalıyla Toronto’ya gelen tüm uluslararası öğrencilere Havaalanından Karşılama hizmeti sağlıyoruz.

Konaklama

Birçok okulun kampüste öğrenciler için yurtları bulunmaktadır. Uzun süreli kampüs dışında konaklama tercih etmeniz durumunda, uygun bir yer bulmanız konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.

Veraset Düzenlemesi

17 yaşından küçük bir öğrenci Kanada’ya bir ebeveyni veya yasal vasisi olmadan okumak için geliyorsa bir bakıcı aileye ihtiyaç duyacaktır. Öğrencinin, Kanada’da sorumlu bir yetişkin (veli) tarafından bakılması şarttır.

Kanada’da eğitim hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

ONAN Danışmanlık

Yurt dışı eğitim ve istihdam danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak için bize ulaşın.

Kanada’da Eğitimin Avantajları

Image
image

Eğitim hayatınızda ONAN Danışmanlık yanınızda.

Üniversiteler

Kanada üniversiteleri dünyanın en iyi üniversiteleri arasında yer almaktadır.

Kolejler

Kolejler, üniversitelere göre doğrudan kariyer odaklıdırlar. Bu nedenle üniversitelere nazaran daha fazla pratik veya uygulamalı eğitim sunmaktadırlar.

Dil Okulları

Kanada’nın resmi dilleri İngilizce ve Fransızcadır. Kanada bu dilleri öğrenmek isteyen uluslararası öğrencileri ağırlamaktadır.

Yaz Okulları

Yaz, İngilizce becerilerinizi geliştirirken Kanada kültürünü keşfetmek için harika bir zamandır.

Çok çeşitli yüksek kaliteli eğitim danışmanlığı hizmetleri sunuyoruz.

Öğrencilerin amaçlarını ve ihtiyaçlarını anlayarak, uluslararası eğitim ortamına en iyi şekilde yerleştirmeye yardımcı oluyoruz.

Kanada’da (üniversite, kolej, lise veya dil okulunda) öğrenim görmeyi tercih ediyorsanız ve başvuru süreci için yardıma ihtiyacınız varsa, Kanada’daki en iyi okullara başvurunuzda yardımcı olmaya hazırız.

image