ONAN Danışmanlık

HAKKIMIZDA

2018 yılında kurulan ONAN Danışmanlık, deneyimli personeli ve yabancı çözüm ortakları kanalıyla yurt dışında eğitim, istihdam konularında danışanlarına farklı alternatifleri sunmaktadır.

Firmamız kuruluş aşamasından itibaren yurt dışı eğitim konusunda faaliyet göstermiş, müteakiben Almanya’nın önemli firmalarından COGNOS International ile güç birliği yaparak, 2020 yılından itibaren nitelikli çalışan istihdamı konusunda programlar yürütmeye başlamıştır. Halen Trenkwalder, Vidacta, ICC Intensive Care ve Babel Academy gibi firmalarla çözüm ortağı olarak çalışmaya devam etmekteyiz.

Bunun yanı sıra 2019 yılında hayata geçirdiğimiz Texas/ABD’deki ofisimiz ile faaliyetlerimizi uzak coğrafyalara taşımış bulunmaktayız.

ONAN Danışmanlık olarak eğitim ve istihdam alanlarında danışanlarımıza destek vermeye devam ediyoruz.

Hizmetlerimiz

  1. Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı : Meslek yaşamlarının başında olan gençlerimiz için hedefledikleri yolda onlara kariyer danışmanlığı yapıyor, eğitimlerine yurt dışında devam etmek isteyenler için en doğru yolu çizmeye çalışıyoruz.
  2. Yurt Dışı İstihdam Programları : Kariyerine yurt dışında devam etmek isteyen danışanlarımız için istihdam programları yürütüyor ve hayallerine giden yolda onlara destek oluyoruz.

Vizyonumuz

Önümüzdeki dönemde yurt dışı ağını genişleterek uluslararası alanda bilinirliği olan güvenilir bir firma haline gelmektir.

Misyonumuz

Temel değerlerimize bağlı profesyonel bir iş anlayışıyla, birlikte çalıştığımız birey ve kurumlara en iyi danışmanlık hizmetini vererek yıllar boyunca sürecek ortaklıklara imza atmaktır.

Temel Değerlerimiz

  • Dürüstlük ve karşılıklı güven çerçevesinde müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini esas almak,
  • Tüm bilgi ve enerjimizle en kaliteli hizmeti sunmak,
  • Kalite ve hizmet standartlarımızı artırarak ilerlemek,
  • Hizmet alanlarımızda sürekli gelişim sağlamak,
  • Önce dinlemek, sonra analiz ederek durumu ortaya koymak, müteakiben en uygun hal tarzını belirleyerek hayata geçirmek,
  • Ticari ahlak ve etik değerlerden taviz vermemek,
  • Müşterilerimize karşı saygılı, dürüst ve samimi olmak,
  • Duymak istediklerinizi değil olması gerekeni söylemek.